برنامه های رایگان در ایکس باکس

برنامه های رایگان در ایکس باکسبرنامه های رایگان در ایکس باکس

برنامه های رایگان در ایکس باکس

کاربرانی که عضو طلایی ایکس باکس لایو هستند، می‌توانند بازی‌های رایگان مشخصی را دانلود کنند. در ادامه با گروه نوین گیم همراه باشید.
به‌عنوان قسمتی از بخشی‌ از برنامه‌های طلایی، بازی با سبک شکار موجودات وحشی، Evolve، برای کنسول ایکس‌باکس وان رایگان می‌باشد و بازی «سلاح سنگین» (Heavy Weapon) نیز برای ایکس‌باکس ۳۶۰ رایگان می‌باشد. به خاطر داشته باشید که این بازی با قابلیت «برگردان جانبی» (Backward Compatibility) می‌تواند بر روی کنسول ایکس باکس وان اجرا شود.

بازی ترسناک «لایه‌های ترس» (Layers of Fear) برای ایکس باکس وان در طول ماه مارس رایگان شد. این بازی‌ها جایگزین بازی‌های «پراجکت کارز» (Project Cars) و «سرزمین‌های مرزی ۲» (Borderlands 2) که تا پانزده مارس (بیست و پنج اسفند) رایگان بودند، شد.

بازی‌های رایگان عضویت طلایی ماه آوریل هنوز اعلام‌نشده است.

برنامه های رایگان در ایکس باکس

برنامه های رایگان در ایکس باکس

در خبر دیگری  گفته‌شده که ماکروسافت آخرین تخفیف‌های ایکس باکس لایو را اعمال کرده است که شامل بسیاری از عناوین شرکت یوبیسافت می‌شود. در ادامه می‌توانید لیست بازی‌های رایگان ماه مارس را مشاهده کنید:

عنوان های اضافه شده به لیست از ۱۲ اکتبر (۲۱ مهر) ۲۰۱۶ :

  • Jurassic Park: The Game
  • Battlestations: Midway
  • Dragon’s Lair
  •  Tour de France 2011

ایکس باکس وان:

  •  ل«ایه‌های ترس» در بازه زمانی ماه مارس
  • Evolve در بازه زمانی شانزده مارس تا پانزده آوریل (بیست و شش اسفند تا بیست و ششم فروردین)

ایکس باکس ۳۶۰:

  • «سلاح سنگین» در بازه زمانی شانزده مارس تا پانزده آوریل (بیست و شش اسفند تا بیست و ششم فروردین)

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، ۳ بازی ۳۶۰ دیگر به این لیست اضافه شدند و برای کاربران ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفتند. از میان این ۳ عنوان، «سایلنت هیل: رگبار» از دو عنوان دیگر معروف‌تر و به نوعی محبوب‌تر است. این دو عنوان «پازل کوئست» و «ایت لید» هستند. با حساب ۴ عنوانی که دیروز معرفی شد، تعداد کل بازی‌هایی که در لیست قابلیت برگردان جانبی ایکس باکس وان قرار دارند به عدد ۲۵۲ رسیده است. شما می‌توانید لیست کامل عناوین این قابلیت را در بلاگ میجر نلسون مشاهده کنید.

لطفا سایت ما را برای مطلاع شدن از اخبار بازی به دوستان خود معرفی کنید.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*