بازی‌های رایگان xbox live در ماه آوریل

بازی های Xbox Liveبازی های Xbox Live

شرکت مایکروسافت اخبار بازی و لیست بازی‌های رایگان xbox live در ماه آوریل را که به‌طور رایگان در طول این ماه در اختیار کاربران ایکس‌باکس لایو قرار می‌گیرند را منتشر کرد. در ادامه به معرفی این بازی ها میپردازیم.لطفا با ما همراه باشید.

با توجه به لیستی که منتشر شده، نخستین بازی رایگان کنسول ایکس‌باکس وان «رایز: فرزند روم» (Ryse: Son of Rome) خواهد بود که در زمان انتشار رسمی این کنسول به‌عنوان یکی از عناوین انتشار در اختیار کاربران قرار گرفته بود.

Ryse: Son of Rome

بازی‌های رایگان xbox live در ماه آوریل

از تاریخ پانزدهم ماه آوریل (بیست‌وششم فروردین ماه) نیز بازی فصل دوم بازی «مردگان متحرک» در دسترس قرار می‌گیرد. پیش از این نیز فصل اول این بازی به‌عنوان یکی از عناوین رایگان ماه اکتبر برای کاربران در دسترس بود.

پیرامون بازی‌های در نظر گرفته شده برای کاربران کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز باید گفت که عنوان Darksiders در نیمه‌ی آغازین ماه برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Xbox 360  «فرقه اساسین: افشاگری‌ها» (Assassin’s Creed: Revelations) به‌عنوان بازی نیمه‌‌ی پایانی ماه منتشر خواهد شد. همچنین باید گفت که هر دوی این عناوین هم اکنون از طریق قابلیت برگردان جانبی بر روی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس هستند.

Assassin’s Creed: Revelations

بازی‌های رایگان xbox live در ماه آوریل

اگر شما نتوانستید بازی‌های رایگان ماه مارس را دریافت کنید، نگران نباشید، زیرا هنوز برخی از بازی‌های رایگان این ماه در دسترس هستند. این بازی که Evolve است، تا تاریخ پانزدهم ماه آوریل قابل دریافت خواهد بود.

توجه داشته باشید که در طرح فوق عناوین Xbox 360 در حالت آنلاین و نیز آفلاین و دائمی بدون نیاز به داشتن اشتراک طلائی فعال قابل اجرا هستند، ولی بازی‌های رایگان Xbox One همواره به شرط داشتن اشتراک طلایی و اتصال به شبکه ایکس‌باکس‌لایو با اکانت مربوطه در دسترس هستند..

برای دریافت اشتراک های ایکس باکس و ممبرشیب ها یا همان گیفت کارت Xbox Live  میتوانید از طریق سایت نوین کارت به صورت آنلاین خریداری نمایید و پس از پرداخت وجه کد گیفت کارت را به صورت آنی تحویل بگیرید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*